Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Kompletny żółtodziób, jak zacząć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc, chciałbym sie nauczyc robić stronki/fora/smsshopy na różne servery. naprzykład hmm smsshop ,

narazie wiem tyle że potrzebny jest płatny hosting, i co dalej ? :D mam stronke pustą i białą tylko z jakimis reklamami i co dalej ?

(takie poboczne pytanka :D)

\/

Jakie polecacie hostingi ?

jak zrobić odnośnik w obrazku ?

peind.png


Opublikowano

Polecam na początek:

fwl.pl

000webhost.pl

a odnośnik obrazkowy dodajesz tak:

 

<a href="adres"><img src="link do obrazka" alt="tekst wyświetlany zamiast obrazka" /></a>
 

i tak:

Kurs HTML

Kurs CSS

KURS PHP

KURS MYSQL

Potem weź się za javascript, jquerty

Opublikowano

Krok pierwszy. Może być darmowy cba [hosting]

Krok drugi. Poczytaj o html

Krok trzeci. Poczytaj o css

Krok czwarty w przyszłości: Poczytaj o php i mysql

Opublikowano

a są jakies darmowe hostingi na których poszedł by smsshop ? np, do tibi czy minecrafta ?

peind.png


Opublikowano

Najpierw radzę Ci się nauczyć tego, co mówiłem. To trudne nie jest. Jak masz smykałkę do komputerów, to powinno Ci to tak długi nie zająć. Oczywiście w stopniu słabym podstawowym, mowa tu o html, css, php, mysql. Każdy ma swój czas ; )

 

Ale wymaganiem jest to, że będziesz się tym interesował, lubił to robić, bo inaczej kiepsko Ci wejdzie na wiedza.

Opublikowano

Najpierw naucz się podstaw języków skryptowych, skorzystaj z tych kursów, które Ci zarzuciliśmy.

Małymi kroczkami dojdziesz do wprawy i dopiero potem bierz się za takie projekty.

Bo robienie czegoś na odwal mija się z celem.

Opublikowano

dzięki za podpowiedzi

i pytam o jakis tani hosting www

polecacie jakies

peind.png


Opublikowano

Na początek nadal polecam Ci darmowy. Nie polecam Ci robić projektu, jak nie masz zielonego pojęcia. Pamiętam sam po sobie, jak robiłem skrypt a'la kwejk, niby był ukończony, ale dziurawy w ch.. i źle zbudowany.

Opublikowano

a są jakies darmowe hostingi na których poszedł by smsshop ? np, do tibi czy minecrafta ?

Na cba.pl np. nie działa, lecz na innych darmowych powinno działać.

 

@P@in:

Można chyba na każdym hostingu dawać SMS Shop. Wystarczy ,że dosstaniesz skrypt od strony u której masz usługę SMS.

Nie na każdym.

 

@topic:

Kurs HTML - przeczytaj każdą zakładke od A do Z i gwarantuje Ci, że nauczysz się z tego napisać coś prostego, potem bierzesz się za kurs CSS i masz fajną stronę, potem PHP i masz SMS shop.

Prostą stronę napiszesz np. wg tego.

 

 

http://blog.lukaszrutkowski.com/jak-pisac-strony-na-divach/
 

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...